Dom szkieletowy

Dachówka to jeden z najczęściej wybieranych materiałów na pokrycie dachowe. Taki wybór przedstawia sobą wiele korzyści. Po pierwsze, mamy szerokie możliwości, jeżeli chodzi o dopasowanie dachówki do naszych własnych upodobań. Estetyka, parametry wytrzymałościowe oraz specjalne właściwości – tym możemy swobodnie się kierować. Tym bardziej gont drewniany, jeżeli zdecydujemy się ofertę, jaką jest blacha z posypką Gerard. Geard Roofs to jeden z wiodących producentów na rynku dachówek.

Domy z drewna

To firma, która posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia – wcale nie oznacza to, że nie idzie z duchem czasu. Stal potrzebna do produkcji tych dachówek jest pozyskiwana z tworzyw wydobywanych z czystych rud Nowej Zelandii. Pomysł pokrycia dachówki łupkami kamiennymi okazał się być rewolucyjny – szybko zaczęto poddawać go kolejnym innowacjom, czego ostatecznym wynikiem są doskonałe i wysoce odporne dachówki Gerard. Marka wchodzi w skład międzynarodowej grupy Roof Tile Group, do której należy wiele innych cenionych firm rynku budowlanego jak choćby Decra Stratos.

Dlaczego dach w odcieniach dachówek Gerard to dobry pomysł?

Stalowe dachówki z posypką to gwarancja kilku ważnych właściwości, które nabierają szczególnego znaczenia w dziedzinie pokryć dachowych. Gerard Corona są przede wszystkim odporne na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych – niezależnie od tego, czy chodzi o katastrofy takie jak huragany, trzęsienia ziemi czy wypadki takie jak pożar lub nagromadzanie się dużej ilości śniegu. W każdej z tych sytuacji blachy dachowe marki Gerard sprawdzą się równie świetnie. Jest to możliwe jedynie dzięki zastosowaniu unikalnej technologii i tworzyw wysokiej jakości.

Sen dom i dach z blachodachówki 

Zacznijmy od tego dachu z blachodachówki, że każda dachówka posiada właściwą sobie strukturę, która jest wykonana z kamieni wulkanicznych pochodzących z obszarów Nowej Zelandii. Są to surowce, które liczą sobie miliony lat, dlatego zapewnią odpowiednią ochronę również Twojemu dachowi. Naturalne tworzywa mają tę zaletę, że zachowują naturalną urodę, dzięki czemu pokrycie posiada szczególną estetykę. Na każdej dachówce została z kolei umieszczona specjalna posypka i dach z blachodachówki dodatkowo zwiększa jej wytrzymałość. Klienci mogą dowolnie dobrać jej kolor dzięki szerokie palecie barw udostępnionych przez firmę Gerard. Budowę każdej dachówki z osobna można podsumować tym, że składa się ona z aż ośmiu warstw, z czego najważniejszą rolę odgrywa część ochronna wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium i cynku.

Jak mam zamówić dachówki Gerard do mojego domu?

Żeby mieć pewność co do nowozelandzkiej jakości, należy zdecydować się na zakup u sprawdzonego sprzedawcy. Jeżeli chodzi o kwestię, jaką jest Gerard Corona cena, to dokładny koszt przedsięwzięcia zależy od wielu czynników – wybranego modelu dachówki czy powierzchni dachu. Katalog produktów znajdziemy również na stronie internetowej. Oprócz samych dachówek możemy skorzystać z ciekawej oferty na dodatkowe akcesoria, których obecność znacznie ułatwia przeprowadzenie montażu.

Post Author: rso